IT-funktion

IT-funktionen ansvarar för service och utveckling av gemensamma datanätverk, intern och extern data/telekommunikation, kommungemensamma program och fast/mobil telefoni inklusive telefonväxel.

Andreas Nilsson
IT-chef. Ingår i kommunledningsgruppen.
0555-421 47
andreas.nilsson@grums.se

Lars-Gunnar Nihlman
Systemtekniker
0555-421 44
lars-gunnar.nihlman@grums.se

BoGöran Hammerich
IT-tekniker skola
0555-421 89
bobbo.hammerich@grums.se

Susanne Hammerich
IT-tekniker skola
0555-421 89
susanne.hammerich@grums.se

Ronny Karlsson
IT-tekniker
0555-421 76
ronny.karlsson@grums.se

Daniel Jonasson
IT-tekniker
0555-422 19
daniel.jonasson@grums.se

Per-Owe Lehn
IT-tekniker
0555-420 16
per-owe.lehn@grums.se

Uppdaterad: 2019-02-12

Kontakt

Postadress
Grums kommun
IT-funktionen
664 80 Grums

Navigera vidare