Kontaktuppgifter inom förskolan

Frida Lindberg
Rektor/ områdeschef, ansvarig för barnplaceringar samt öppna förskolan
0555-421 07
frida.lindberg@grums.se

Marie-Louise Dahl
Rektor, ansvarig för förskolorna:
Backvägen, Kullerbyttan, Segmon, Slottbron och Svalan
0555-422 41
marie-louise.dahl@grums.se

Anne Glans
Rektor, ansvarig för förskolorna:
Borgvik, Kompassen, Mossen, Viljan och Åshammar
0555-421 97
anne.glans@grums.se

Carin Edholm
Specialpedagog
0555-422 27
carin.edholm@grums.se

Susanna Lind
Specialpedagog
0555-421 03
susanna.lind@grums.se

Lisbeth Wielbass
Avgiftshandläggare barnomsorg
0555-421 58
lisbeth.wielbass@grums.se

Uppdaterad: 2022-08-24

Kontakt

Besök oss:

Förskolexpedition
Inom Södra skolan skolområde
Gamla vägen 41
664 32 Grums

Här hittar du mer information om våra förskolor samt kontaktuppgifter och telefonnummer till avdelningar:

Backvägens förskola

Borgviks förskola

Förskolan Kompassen

Förskolan Kullerbyttan

Förskolan Svalan

Förskolan Viljan

Mossens förskola

Segmons förskola

Slottsbrons förskola

Åshammars förskola

Öppna förskolan